tam-otomatik-hali-yikama-makinasiEskiden halılarımızı güvenle teslim edeceğimiz yerler yoktu. Halı yıkama  ya zor şarlar altında ev hanımları tarafından, evlerde, balkonlarda, teraslarda ya da uygunsa sokaklarda yıkanır, ya da otoparklarda asıl işi halı yıkama olmayan insanlar tarafından acemice yapılırdı. Her ikisi de sizlere zaman ve boşa harcanan paranıza mal oluyordu. Ama artık bu işi profesyonel olarak yapan bir adres var. Halılarınızı güvenle emanet edip, tertemiz sonuçlara ulaşmak artık o kadar zor değil.

Evlerinizi döşerken zevkle aldığınız halılarınız zamanla kirlenir ve ilk günkü canlılıklarını kaybederler. Sadece kötü görünmekle kalmayıp birer mikrop yuvasına dönüşen halılar ev halkının sağlığını da tehdit etmektedir. Bu sebeplerden dolayı halıların periyodik olarak belirli sıklıkta yıkanmaları gerekmektedir. Halılar dokulu yapılarından dolayı temizlenmesi zordur. Halılarınızı evde kullandığınız yöntemlerle asla %100 temizleyemezsiniz. Çünkü hiçbir deterjan ya da insan gücü, halılarınızın derinliklerine inen mikropları öldürmeye yetmez.

20150306_153458Artık halılarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Halı yıkama ciddi bir iştir ve bizler gibi profesyonel ellerde yapılmalıdır. Bizler halı yıkamada son teknoloji ürün ve aletleri kullanarak, halılarınızın temizliğini sizlere garanti ediyoruz. Halınız usta ellerde yıkanıp, temizlenip mikroplarından arındıktan sonra ilk gün aldığınızdan daha temiz ve canlı gözükecektir. Buna emin olabilirsiniz.

Halılarınızı istediğiniz kadar Emir Halı Yıkama Fabrikasına  verip yıkatabilirsiniz. Son teknoloji halı yıkama makinelerimiz sayesinde  renklerinde asla solma olmaz veya yapılarında ve dokularında incelme meydana gelmez. Bu bakımdan bizlerle çalışmanız sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Artık bin bir emekle aldığınız halılarınızı acemi ellere teslim etmeyin. Emeklerinize yazık olmasın. Bırakın bu işi alanında uzman ekibimiz yapsın, halılarınızı ücretsiz servisimizle evinizden alalım güvenle  yıkayalım. Halı bir evin en önemli unsurudur, sizde misafirlerinizi göz kamaştıran temizlikte halılarınızla etkilemek istemez misiniz? Sağlıklı ve güvenli halı yıkama için mutlaka sitemize uğrayın.