TEMİZLİK ARTIK İŞKENCE OLMAKTAN ÇIKIYOR

Herkes, evinin pırıl pırıl ve düzenli olmasını ister. Evdeki dağınıklığı toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz, fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak tekrarlanan bu kabus, ister istemez sizi ev temizliğinden soğutur.

 

temizlik-hizmetleriGünlük hayat koşuşturmacasına kendinize bile zaman ayıramıyorken, ev temizliğinde geçen süreyi  düşününce temizlik adeta sizin için bir kabus olur. Yorgunluk da cabası tabi. İçinizdeki ses bir yandan ‟Boş ver temizlik şirketi araştır’’ derken, diğer yandan  ‟ Zaten benim yaptığım gibi yapamazlar. Sonra tekrardan ben temizlik yapacaksam ne anlamı var, hem cebime hem zamanıma yazık’’ diye düşünürsünüz.

 

Evinize tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayla çalışacak olan kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Standart üniformasını giymiş görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti olan yenibirhizmet.com profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış yenibirhizmet.com görevlileri tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor.

EV TEMİZLİK HİZMETİMİZİN KAPSAMI:

EV TEMİZLİĞİNDE FARKIMIZ NEDİR?